• Bielizna dziecięca

Tworząc nasze kolekcje szczególną uwagą obdarzamy naszych najmłodszych klientów. Dbamy o to aby wszystko co przeznaczone dla dzieci było uszyte z naturalnych materiałów. Produkty, które trafią do naszych dzieci muszą być miękkie w dotyku, nie podrażniać a co najważniejsze zwracać uwagę swoim kolorem i fajnym wzornictwem.
Czytaj więcej na dole strony...

Kategoria-dzieciece-biustonosze-1-.jpgKategoria-dzieciece-topy.jpgKategoria-dzieciece-figi.jpgKategoria-dzieciece-pizamy.jpgKategoria-dzieciece-koszule-nocne.jpgKategoria-dzieciece-szlafroki.jpgKategoria-dzieciece-podkoszulki(1).jpgKategoria-dzieciece-slipy.jpgKategoria-dzieciece-szorty.jpgKategoria-dzieciece-bokserki.jpgKategoria-dzieciece-kalesony.jpg
Dla dziewczynek proponujemy piżamki i koszule nocne wykonane ze 100% bawełny, w bogatej gamie kolorystycznej. Dla nastolatek  wygodne topy, jak również pierwsze bawełniane biustonosze. Produkty przeznaczone dla chłopców, to przede wszystkim slipy i bokserki chłopięce. Proponujemy też piżamy chłopięce, jak i młodzieżowe, zarówno letnie z krótkimi spode spodenkami, zimowe z długim rękawem i długimi spodniami. BieliznaExpert to również oferta bielizny komunijnej. Białe komplety komunijne dla dziewczynek, białe komplety komunijne dla chłopców, chłopięce i dziewczęce podkoszulki na ramiączkach . W tym roku posiadamy również  białą halkę dziewczęcą. Polecamy też szlafroki dziecięce.